Miks astuda klubi liikmeks

1. Seltskondlik tegevus
Klubi tegevuse lahutamatuks osaks on väljasõidud loodusesse ja koolitusüritused Klubi liikmeks olemine annab suurepärase võimaluse mõttekaaslaste ja uute sõprade leidmiseks. Klubi üritused on eelkõige perekesksed.
Liikmetele on osalemine tasulistel üritustel soodushinnaga.
Klubi annab endast parima,et tagada liikmetele, kes osalevad aktiivselt ka piiritagustel Land Roveri ja offroad teemalistel üritustel, klubidele ette nähtud soodustused.

2.Oslemine heategevus- ja sotsiaalkampaaniates.
Suurepärane võimalus klubi egiidi all ulatada abikäsi, köis või vintsitross abivajajale ning aidata võimaluste piires endast nõrgemaid ühiskonnaliikmeid või olla oma tegemistega lihtsalt teistele eeskujuks.

3. Tehniline nõustamine
Klubis on liikmeid, kes tuginedes oma teadmistele, oskustele ja kogemustele, suudavad pakkuda väärtuslikke nõuandeid Land Rover-itega seonduvate tehniliste probleemide lahendamiseks ning on nõus jagama teavet varuosade ja hoolduse kohta. Klubi liiimete seas  on inimesi, kes on ennistanud mitmeid Land Rover’eid ja tunnevad selliseid autosid peensusteni.
Ainult klubi liiimetel on ligipääs klubi raamatukogule. Vajadusel aitame klubi liikmeid erialase kirjanduse hankimisel.

4. Kiire ja asjatundlik konsultatsioon
Nõustame Land Roveri omanikke olukordades, kus ametiasutused teevad takistusi mootorsõiduki registreerimisel või muude registritoimingute tegemisel. Saame  aidata ka juhul, kui  tekib kahtlusi dokumentides kirjas oleva ja auto tegelike andmete vahel. Oleme nõus tegema ekspertiisi, et kindlaks määrata auto täpne mudel, modifikatsioon ja väljalaske aasta. Suur osa vanemaid Land Rover’eid on kahjuks Eestis registrisse kantud väärate andmetega!

5. Kontaktid klubidega Eestis ja välismaal
Omame häid kontakte teiste Eesti maasturiklubidega ja korraldame ühisüritusi, samaegselt luues üha uusi kontakte välisriikide klubidega ning planeerides uusi põnevaid tegevusi.
Klubi liikmetele laienevad kõik klubile tehtavad soodustused osalemaks välisüritustel meile pakutud erihindade- või tingimustega.

6. Kaitseme oma liikmete õigusi
Olles üks Eesti Maasturiklubide liidu asutajaliikmetest annab Eesti Land Rover’i Klubi endast parima,et kaitsta oma liikmete õigusi ja muuta nende elu lihtsamaks. Koostöös juristidega oleme saavutanud ARK poolt Land Rover’itele ebaseduslike piirangute tühistamise ja aidanud inimestel ületada esmaregistreerimisel tekkinud takistusi. Püüame mõjutada liikluskorraldusega seonduvates ning autode makseid käsitlevates küsimustes riigi– ja omavalitsusorganeid.

7. Elektrooniline suhtlus
Klubil on tõhusamaks informatsiooni jagamiseks oma foorum ja mailigrupid, mille sihtrühma suhtlus toimub reaalajas.
Klubi liikmetele on foorumis oma kinnine osa.
Lisaks on kõigil
Klubi liikmetel õigus ühele tasuta @landroverclub.ee elektronposti aadressile.

8. Soodsama hinnaga varuosad ja teenused
Pakume teavet soodsate hindadega originaal- ja B-varuosade hankimiseks.
Alates 2007. aastast on klubi sõlminud erinevate firmadega lepinguid ja seoses sellega saavad
klubi liikmed osta kaupu ja teenuseid soodushinnaga. Lepingute nimekiri täieneb pidevalt!

9. Ost – müük lihtsamaks
Klubi poole võib alati pöörduda autoostu jaoks vajaliku informatsiooni ja nõu saamiseks või müügi puhul teiste ostuhuviliste kodanikega kontakteerumiseks. Foorumis on kuulutuste avaldamine tasuta!

10. Kõige olulisem – meiega koos on lihtsalt lahe!