Koostööpartnerid

4×4.ee on suurim sõltumatu ühiskondlikel alustel tegutsev maasturi teemaline suhtluskeskkond ning suurim praktiliste ning teoreetiliste teadmiste infovaramu eestikeelses interneti keskkonnas.

Imedepõld on Tallinna külje all Assaku läheduses tegutsev loominguline ühendus, mille koosseisu kuulub mitu juriidilist keha.
Inseneri Auto OÜ – 2007. aastal asutatud Eesti suurim kasutatud varuosade ja lisavarustuse pakkuja Land Roveritele ja Range Roveritele. Ollakse Bearmach ametlik edasimüüja ja seega saab osta ja tellida ka uusi originaal- ja asendusvaruosasid ning lisavarustust.
Pakutakse asjatundlikku abi Land Roverite hoolduseks, remondiks ja diagnostikaks. Lisaks osatakse tõsta Land Roveri maastikusuutlikkust ja monteerida külge offroad varustust. Osutatakse ka puksiirabi ja 4×4 päästeteenuseid.

MTÜ Tehnikaspordiklubi “Imedepõld” on Tallinna külje all Assaku läheduses Rae külas tegutsev loominguline ühendus, mis korraldab üritusi, koolitusi ja edendab tehnikasporti. Üheks oluliseks tegevussuunaks on ka varuosade taaskasutuse propageerimine Tehnikaspordiklubi „Imedepõld“ kanti registrisse 27.03.2013

Land Rover’i Klubi liikmetele allahindlus -5%

RSC OÜ on Roveri, Land Roveri ja MG marki autode remondi ja varuosade müügi ettevõte. Kui Sul on Rover, MG või Land Rover marki sõiduk ja vajad probleemidele lahendust, aitame meelsasti. Suurim kogemus Inglise autode elektri-ja elektroonikaprobleemide lahendamisel. Diagnostikaks kasutame margipõhist spetsiaalaparatuuri.
Oleme asutatud 1992.a. ja seega omame pikaajalist autoremondi ja hoolduse kogemust.

 

Cartom Grupp OÜ on loodud maasturiomanike abistamiseks nende autode korrashoiul. Land Roveritega oleme tegeletud juba üle 20 aasta, seega enamus lekkeid ja probleeme on tuttavad. Kohapeal olemas suur valik varuosasid.  Aitame ka inimesi nende sõidukite metsasuutlikumaks tegemisel, pakkudes erinevate firmade tootevalikust laia valikut maastikul vajaminevaid abivahendeid ka kõige nõudlikumale kliendile.
Alates märtsist 2018 on firma ka Allmakes ja Britpart toodete edasimüüja ning ühtlasi ka pikima ajalooga Land Rover varuosade müüja Eestis.
Allmakes Ltd on Land Roveri, Range Roveri, Discovery, Defenderi ja Freelanderi originaalsete ning kvaliteetsete varuosade ja lisavarustuse suurim sõltumatu eksportija ja hulgimüüja.

FullDrive Service OÜ ehk Tartu Land Rover Offroad Service osutab teenuseid Land Rover ja Range Rover omanikele. Teeme ka mootorite, sildade, käigukastide remonti, keevitustöid. Varustame autosid vintside, spetsiaalrehvide ja muu sarnasega. Partneri vahendusel pakume ka värvitöid, vahetame klaase. Teostame Land Roveritele diagnostikat, programmeerimist ning elektritöid.

Eesti Land Roveri Klubi liikmetele allahindlused.

Express Pesulad OÜ on maasturisõbralik ja mudaseid autosid mitte kartev autopesulate kett, mis pakub autopuhastusteenuseid käsipesulates ja pesutänavatel. Tegutsetakse Tallinnas, Tartus ja Keilas.

Land Roveri Klubi liikmetele on kliendikaart soodushinnga!

AS Becky on Tallinnas tegutsev isikukaitse- ja tööohutusvahendeid pakkuv jae-ja hulgimüüja. Paljudele maasturi omanikele juba aastaid tuttav laia valikuga soodsaid ja kvaliteetseid tooteid pakkuv pood.

Land Rover’i Klubi liikmetele kaubad soodushindadega.

MTÜ Alansi Offroad Klubi on Harjumaal kõikvõimalike rohkem ja vähem mudaseid ettevõtmisi korraldav seltskond. Koos Land Roveri Klubiga on korraldatud mitu suuremat üritust. Lisaks liikmetele on klubil ka hulgaliselt sõpru, kes nõu ja jõuga on klubi arengule ning ürituste korraldamisele kaasa aidanud.
Alansi Off Road Klubi tegutseb suures osas Habajal vanades suurfarmi hoonetes, kuhu on rajatud ka remondikeskus ja hoonete vahetus läheduses ka offodroom ning muddragi võistlusrada. Klubi loomisest saadik on tihedad ja sõbralikud suhted ka Land Roveri Klubiga.

MTÜ Tartu Off-road Klubi on loodud 2007 aasta kevadel, soovist elavdada off-road liikumist Tartu kandis.  Korraldatud on hulgaliselt väljasõite ja muid üritusi. Klubil on Puiestee tänaval ruumid, kus klubi liikmed saavad oma tehnikat remontida/täiustada või siis ka lihtsalt grillida ja mõtteid ning teadmisi vahetada.  Olemas põhilised seadmed ja tööriistapark jooksvate remondi – ja hooldustööde teostamiseks. Klubi loomisest saadik on tihedad ja sõbralikud suhted ka Land Roveri Klubiga.

Kolhethi on esimene ja ainus Georgiast pärit hõrgutisi pakkuv söögikoht suvepealinn Pärnus. Kuninga tänaval asuva restorani söögikaardilt leiate kindlasti “mägede poegade” väärt maitseelamused, millega oma õhtuid erksamaks muuta.”

Soodustused: Kõigile ELRK liikmetele -25% ning Land Roveri foorumi kasutajatele -15%. Head isu!


JR Motors OÜ tegeleb Off Road varustuse ja maasturite lisavarustuse ning performance osade müügiga. Samuti saame hakkama ka müüdud detailide paigaldusega nii meil kui partnerite juures. Ettevõtte omanik on tegelenud maasturitega alates aastast 1999. Selle aja jooksul on omandatud hulgaliselt teadmisi, mida on edasi antud teistele maasturi omanikele foorumis 4×4.ee, kui ka aidatud huvilisi detailide hankimisel oma maasturile.  JR Motors OÜ on LOW GEAR grupi liige.

Land Rover-i klubi ja Land Roveri Foorumi liikmetele shop.jrmotors.ee aadressil asuvast weebipoest pidev soodus -5%

LOW GEAR idee koorus välja mõttetalgute käigus 2009 aasta alguses, kui kokku tulid Veiko, Vello, Jaanus, Erik, Oliver ja Jaak ning arutlesid võimaluse üle ühiselt hakata pakkuma Eesti turul oma kogemustest saadud teadmisi ka teistele soovijatele. Tänaseks on sisse seatud väike töökoda Tallinnas, ladu Rakveres, käima tõmmatud E-keskkond kaupade müügiks, tehtud algust paari võistlusauto projekteerimisega ning ehitamisega ja sisse seatud võimalused pakkuda Ida – Virumaa eksootilises miljöös sõidutreeningut ja muid off road üritusi. LOW GEAR kaubamärgi alt võib leida ühed kogenuimad Land Roveri spetsialistid Eestis.

Inchcape Motors Estonia OÜ
Alates 1. novembrist 2004. aastal alustas Inchcape oma tegevust Eestis,
olles osa rahvusvahelisest autokaubanduse- ja teenindusega tegelevast
grupist Inchcape Plc.
2005. aasta märtsis alustas Inchcape Motors Estonia OÜ Jaguar ja Land
Rover sõidukite müügiga Eestis.

Eesti Land Roveri Klubi liikmetele allahindlused.